Hirdetéseink - 2017. 04. 23.

H I R D E T É S E K

Húsvét 2. vasárnapja

 

Ma, az „isteni irgalmasság” vasárnapján a délelőtt 11 órai szentmise után az irgalmasság titkáról elmélkedünk.

 

Ugyancsak a mai napon az esti szentmise után, 7 órakor GEDAI ÁGOSTON kántorunk ad hangversenyt az egyházközség számára.

 

A Gát utcai templomban festés, fűtés- és villanyszerelés kezdődött, és tart május végéig. Emiatt a vasárnap délután 4 órai szentmisék elmaradnak.

 

Idősek, nyugdíjasok délutánja e héten pénteken az irgalmasság rózsa-fűzére után, ¼ 4-től a plébánián.

 

A Húsvét feltámadás erejét, ajándékát hirdeti meg Budapest három terén a katolikus misszió jövő vasárnap, és május minden vasárnap-ján. Közelünkben a Nagyvárad téri aluljáróban lesz a misszió jövő héten kezdve, minden vasárnap d.u. 4 – 5 óráig. Szeretettel hívunk.

 

Az egyházközségi zarándoklat, kirándulás két hét múlva, május 6-án, szombaton lesz: Péliföldszentkereszt /Szalézi központ/, Majkpuszta /Kamalduli remeteség/, Alcsúti arborétum, Martonvásári kastélypark útvonalon. Indulás reggel 7-kor. Felnőtteknek 5200.- Ft, nyugdíjas és diákoknak: 2600 Ft. Kérjük a jelentkezéseket!